آژانس تبلیغاتی پرمون طرح، تازنده و سرزنده
تهران، ونک
021-88623092

ایده‌هایی برای دکوراسیون یک غرفه‌‌‌ی نمایشگاهی منحصربفرد

ایده‌هایی برای دکوراسیون یک غرفه‌‌‌ی نمایشگاهی منحصربفرد

شش ایده ی جذاب و منحصربفرد برای طراحی دکوراسیون غرفه نمایشگاهی

۱. برای دکوراسیون غرفه نمایشگاهی باید هزینه کنید

درست است که هزینه همیشه جزو فاکتورهای اساسی است، اما نباید از بازگشت سرمایه‌ی غرفه‌ای که دکوراسیون گیرایی دارد و نظر افراد را به خوبی جلب می‌کند غافل شویم. بهتر است روی کمیت هم تمرکز کنیم و با کم کردن تعداد نمایشگاه‌هایی که در آنها شرکت می‌کنیم، هزینه‌ی دکوراسیون یک غرفه‌ نمایشگاهی باکیفیت را تامین کنیم.

۲. فضایی جهت ارائه امکانات رایگان در در دکوراسیون غرفه‌ نمایشگاهی 

درصورتی که به افراد امکان بدهیم داخل غرفه موبایل‌هایشان را شارژ کنند یا حتی از اینترنت وای‌فای رایگان استفاده کنند، توجه افراد بیشتری به کسب‌وکار ما جلب می‌شود. حتی بهتر است کنار پریز برق، یک کد QR بگذاریم تا در همان حال که موبایلشان را شارژ می‌کنند، وارد سایت ما هم بشوند. در آینده‌ی نزدیک که امکان شارژ وایرلس موبایل همه‌گیرتر شود، ارائه‌ی چنین سرویس‌هایی به مراتب راحت‌تر می‌شود. (درحال حاضر فروشگاه‌های استارباکس این سرویس‌ها را به مشتریانشان عرضه می‌کنند.)

۳. استفاده از چوب در دکوراسیون غرفه 

استفاده از چنین موادی باعث می‌شود غرفه‌ صمیمی‌تر و گرم‌تر به‌نظر برسد.

استفاده از مواد طبیعی نظیر چوب در دکوراسیون غرفه

۴. اختصاص فضای مجزا برای جلسات در دکوراسیون

بهتر است برای برگزاری جلسات، آمادگی قبلی داشته باشیم. مثلا می‌توانیم فضای کوچکی را کنار غرفه در نظر بگیریم که در حالت عادی برای شارژ موبایل بازدیدکننده‌ها به کار برود، ولی در مواقع خاص از آن برای برگزاری جلسات استفاده شود.

۵. استفاده از المان های فیزیکی در دکوراسیون غرفه 

مثلا می‌توانیم دیوار پشتی غرفه را با قفسه بسازیم و روی آن المان‌های گرافیکی تعبیه کنیم؛ یا داخل غرفه پنکه‌هایی قرار بدهیم که به نوارهای رنگی آویزان از دیواره‌ها باد بوزند. حتی می‌توانیم با استفاده از صفحات نمایش دیجیتالی که پایه مستقل دارند، دیوارهایی تشکیل بدهیم و بازدیدکننده‌ها را داخل غرفه راهنمائی کنیم.

۶.  نورپردازی در دکوراسیون غرفه را فراموش نکنید

نورپردازی صحیح، علاوه براینکه فضا را گرم و دلنشین می‌کند، می‌تواند توجه بیننده را به بخش‌های منحصربفرد معماری یا گرافیک غرفه جلب کند. نورهای LED را می‌توانیم در مکان‌های مختلف مثلا دور المان‌های گرافیکی تعبیه کنیم تا نوشته‌ها و تصاویر نورانی شوند.

اهمیت نورپردازی در دکوراسیون غرفه سازی

در انتها به خاطر داشته باشید که کارکنان آموزش‌دیده و باانگیزه‌ی حاضر در غرفه می‌توانند هر نوع مشکل (حتی دکوراسیون ضعیف) را رفع کنند. درصورتی که بودجه‌ی کمپانی شما واقعا محدود است، بهتر است اولویت سرمایه‌گذاری‌تان را روی منابع انسانی قرار بدهید. به خاطر داشته باشید درصورتی که منابع مناسب را در اختیار کارکنان مناسب قرار بدهید، نتایج فوق العاده‌ای می‌گیرید.

ما در شرکت تبلیغاتی پرمون طرح همراه شما هستیم تا شما را در ساخت غرفه نمایشگاهی منحصربفرد و غرفه سازی همراهی کنیم.

تماس با پرمون طرح

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *