آرم آگهی بانک صادرات : تسهیلات ویژه پزشکان، وکلا، مهندسین و موسسات حسابرسی

آرم آگهی بانک صادرات یکی از نمونه کارهای شرکت تبلیغاتی پرمون طرح در راستای ساخت این نوع آگهی است که در خرداد 1399 تولید و در تیرماه سال 1399 منتشر شد.
چنانچه شما هم قصد طراحی و ساخت آرم آگهی برای کسب و کار خود را دارید، میتوانید به سایت پرمون طرح مراجعه کرده و یا با شماره 88623092 تماس بگیرید.

گام نخست: کانسپت آرم آگهی بانک صادرات

یک بریف کلی در خصوص جزئیات طرح اهدای تسهیلات به پزشکان، وکلا مهندسین و موسسات حسابرسی برای تولید موشن گرافیک آرم آگهی از سوی این بانک ارائه شد. با جلسات متعددی که میان دو مجموعه شکل گرفت آن کانسپت کلی و موضوع آرم آگهی مشخص گردید.

گام دوم: طراحی آرت ورک

به دلیل کمی زمان با توجه به کانسپت اولیه چند آرت ورک از سوی تیم خلاقیت آژانس تبلیغاتی پرمون طرح، طراحی شد و در اختیار بانک صادرات قرار گرفت که از میان طرح‌های ارسالی، آرت ورک زیر انتخاب و بر مبنای آن آرم آگهی طراحی شد. نگرش کلی این طرح گشایش درب به سوی نور، امید و موفقیت با نمایش بخشی از لوگو بانک صادرات با شعار “بانک صادرات راهگشای موفقیت شما” بود.
آرم آگهی بانک صادرات

گام سوم: ساخت آرم آگهی

در نهایت با تایید طرح آرت ورک فوق، تیم تولید آرم آگهی نهایی را طراحی و در اختیار این بانک قرار داد. این آرم آگهی در تیرماه سال 1399 در شبکه‌های سراسری پخش شد.
اگر قصد طراحی و ساخت آرم آگهی برای کسب و کار خود را دارید با ما با شماره 88623092 تماس بگیرید.

سایر کارهامون

کمپین تبلیغات محیطی سرای ابریشم اجرا با شرکت تبلیغاتی پرمون
کمپین تبلیغاتی شرکت همراه اول اجرا با کانون تبلیغاتی پرمون
کمپین نوبرانه شرکت همراه اول اجرا با آژانس تبلیغاتی پرمون
کمپین پروموشن محصولات ال‌جی اجرا با شرکت تبلیغاتی پرمون
طراحی بنر اینستاگرام همراه اول اجرا با شرکت تبلیغاتی پرمون
طراحی کمپین همراه اول با شرکت تبلیغاتی پرمون