استراتژی ارتباطاتاستراتژی ارتباطات

انتقالِ پیامی که جهت رشد و گسترش ارتباطات برند خود به دنبال آن هستید؛ نیازمند بهره‌گیری از ابزاری دقیق و متناسب با هدف شماست.
یک تیم همراه و متخصص، می‌تواند با تخصص و ابزارهایی که در دست دارد، چارچوبی استراتژیک را منطبق بر هدف، منسجم کند.
ما به شما کمک می‌کنیم تا در کنار برقراری ارتباطی موثر با مخاطبان، راه‌های مناسب برای رسیدن به اهدافتان را واضح‌تر ببینید و در کنار هم، به سوی هدف گام برداریم.

در این مسیر برای انجام موارد زیر همراهتان هستیم؛

 • تدوین استراتژی ارتباطی
 • تولید پیام ارتباطی
 • طراحی کمپین 360 درجه
 • ارزیابی کمپین

پاسخ‌های این خدمت

 • تبلیغات چیست؟

  تبلیغات از قدیمی‌ترین شکل‌های بازاریابی و یک فعالیت ترویجی با هدف اصلی فروش محصول یا خدمات به مخاطبان مورد نظر است. در تبلیغات با استفاده از یک پیام درست و تاثیرگذار، می‌توان بر روی اقدامات مخاطبان هدف برای خرید ، فروش و یا سایر اقدامات مورد نظر برند، تأثیر گذاشت. تبلیغات می‌تواند گروه مخاطبان کوچکی را هدف قرار دهد  یا به اصطلاح نیش (niche) باشد و یا گروه بزرگی را هدف قرار دهد و عمومی باشد.
  تبلیغات با در نظر گرفتن گروه‌های مخاطبان و میزان نفوذپذیری مورد نظر، به سه دسته‌ی اصلی تقسیم می شود:
  1. تبلیغات ATL (Above The Line) : تبلیغاتی هستند که در آن از رسانه‌های عمومی‌ که میزان نفوذ بالایی در میان گروه‌های گسترده‌‌تری از مخاطبان دارند، استفاده می‌شود مانند رادیو و تلویزیون و …
  2. تبلیغات BTL (Below The Line) : تبلیغاتی هستند که در آن‌ها از رسانه‌های متمرکزتر که گروه‌های مخاطب خاصی را هدف قرار می‌دهد، استفاده می‌کند. این رسانه‌ها بیشتر در نقاط تماس خاص آن گروه‌ها قرار دارند. مانند تبلیغات فروشگاهی، سمپلینگ و ….
  3. تبلیغات TTL (Through The Line) : در این نوع از تبلیغات به صورت همزمان از رسانه‌های ATL و BTL برای یک کمپین تبلیغاتی استفاده می‌شود. این نوع تبلیغات را کمپین‌های ۳۶۰ درجه و یا تبلیغات یکپارچه‌ی بازاریابی (‌IMC ) نیز می‌نامند.