آژانس تبلیغاتی پرمون طرح، تازنده و سرزنده
تهران، ونک
021-88623092

دکور های مختلف برای غرفه‌های نمایشگاهی

دکور های مختلف برای غرفه‌های نمایشگاهی
دکور غرفه‌های نمایشگاهی انواع بسیار مختلفی دارد. انتخاب دکور مناسب از میان دکورهایی که اشکال، ابعاد و کارکردهای متنوعی دارند، کار ساده‌ای نیست. در ادامه‌ی این مطلب سعی داریم شش نوع دکور مختلف برای غرفه‌های نمایشگاهی را بررسی کنیم. با پرمون طرح همراه باشید.
اگر می‌خواهید حضوری جذاب و به یدماندنی در نمایشگاه‌ها داشته باشید، باید از یک تیم حرفه‌ای برای غرفه‌سازی استفاده کنید، بنابراین به سایت شرکت تبلیغاتی پرمون‌طرح مراجعه کنید و یا با شماره 88623092 تماس بگیرید.

دکور پنلی

دکور

در این مدل قابل‌حمل می‌توانیم با استفاده از پنل‌ها یک دیوار یکپارچه بسازیم. بسیاری از این دکورها برای نمایشگاه‌های کوچکی طراحی شده‌اند که برای ارائه‌ی محصولات‌‌شان فقط از سطح یک میز استفاده می‌کنند. باوجوداین، دکورهای پنلی بزرگی هم وجود دارند که می‌توان از آنها به‌عنوان دیوار پشتی غرفه استفاده کرد.

دکور الیافی با استفاده از فرایند اکستروژن

در این مدل از ستون‌های آلومینیومی و فرایند اکستروژن‌ برای کشیدن تصاویر بزرگ پارچه‌ای در سرتاسر غرفه‌ی نمایشگاه استفاده می‌شود. معمولا از آنها برای دیوار پشتی غرفه استفاده می‌شود، اما می‌توان آنها را در اشکال سفارشی مختلف برای اهداف مختلف به‌کار برد. بیشتر این دکورهای پارچه‌ای برای حمل‌ونقل و نگهداری‌ آسان تاشو هستند.

دکور بازشوی سه‌بعدی

دکور

این مدل بسیار متداول است و علاوه‌بر قابل‌حمل بودن، زمان نصب‌ کوتاهی هم دارد. قیمت آن نیز در مقایسه با دکورهای دیگر پایین‌تر است و می‌توان از آن به‌عنوان دیوارنمای گرافیکی یا ابزاری برای نمایش یک پیام خاص استفاده کرد.

دکور خرپایی

دکور خرپا مناسب برای غرفه های بزرگ

سیستم‌های خرپا معمولا برای غرفه‌های بزرگتر مناسب هستند. این سیستم‌ها به غرفه ساختار می‌دهند و امکان طراحی‌های مختلفی را فراهم می‌کنند. شکل خرپا را می‌توانیم متناسب با فضای موجود به‌صورت سفارشی بسازیم. به‌علاوه، می‌توانیم المان‌های مختلفی از قبیل صفحات نمایش را در قسمت‌های مختلف آن آویزان کنیم تا ظاهر غرفه را آراسته کنیم. معمولا از خرپا برای صحنه‌هایی استفاده می‌شود که به طراحی خاصی نیاز دارند و در اجرای آنها از قفسه‌های مختلف و المان‌های گوناگون طراحی استفاده می‌شود. این قبیل غرفه‌ها اگر تصاویر گرافیکی بزرگی داشته باشند، به درخشیدن غرفه و جلب مخاطب کمک خواهند کرد.

دکور ترکیبی

غرفه‌های ترکیبی از انواع مدرن طراحی غرفه هستند که سازه‌ی فلزی، پنل رنگی، تصاویر گرافیکی و پیشخوان دارند. این نوع طراحی سفارشی‌شده و پرکاربرد است. در ساخت بیشتر دکورهای ترکیبی از چند نوع طرح دکور غرفه استفاده می‌شود.

دکور بنر ایستاده

بنرهای ایستاده به‌تنهایی نوعی از طراحی غرفه محسوب نمی‌شوند، بلکه المانی هستند که در بسیاری از غرفه‌های نمایشگاهی از آنها استفاده می‌شود. بنرهای ایستاده اشکال و ابعاد مختلفی دارند و متداول هستند. طراحی این بنرها به منظور جلب توجه بیننده است. این بنرها تاشو هستند و این ویژگی حمل‌ونقل و نگهداری از آنها را آسان می‌کند.

اگر می‌خواهید حضوری جذاب و به یدماندنی در نمایشگاه‌ها داشته باشید، باید از یک تیم حرفه‌ای برای غرفه‌سازی استفاده کنید، بنابراین به سایت آژانس تبلیغاتی پرمون‌طرح مراجعه کنید و یا با شماره 88623092 تماس بگیرید.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *