داستانمون

درباره آژانس تبلیغاتی پرمون‌طرح

بیش از دو دهه‌ی پیش شرکت نوپایی فعالیتش را در زمینه تبلیغات شروع کرد و داستان پرمون‌طرح آغاز شد.
پرمون‌طرح با تلاش و پشتکار توانست در طول این سال‌ها با کسب تجربه‌های جدید در حوزه‌ی ارتباطات، رشد کند و به کمک این تجارب‌ چالش‌های مختلف مشتریانش را حل کند تا امروز تبدیل به یک آژانس‌تبلیغاتی تمام خدمت شود.
تویوتا، همراه‌اول و ال‌جی، جز اولین برند‌هایی بودند که پرمون طرح با آن‌ها همکاری داشت. در طی این سال‌ها پرمون‌طرح در کنار مشتریانش به مرور بزرگ‌تر شد و تمام تلاشش را کرد تا به عنوان دوست و همراه در مسیر پرپیچ‌وخم تبلیغات در کنار همراهانش باشد.
پرمون‌طرح همیشه به یک اصل پایبند است، اینکه همراه و هم‌پای مشتریانش باشد و خود را شریک آن‌ها بداند. یعنی در عرصه‌ی کاری خود به گونه‌ای عمل کندکه مسیر رشد مشتریانش را بسازد و خودش نیز در کنار آن‌ها رشد کند.
پس نگاه ما به همکاری با شما فقط انجام و به ثمر نشاندن یک پروژه نیست بلکه یک همراهی طولانی مدت در مسیر ارتباطات است که منجر به موفقیت هر دوی ما شود.

فرصت‌هامون

حرف همراهانمون

لوگو همراه اول از مشتریان شرکت تبلیغاتی پرمون طرح
همراه اول

شرکتی چابک، منعطف و انتخابی مناسب برای پروژه‌های با محدوده مشخص؛ و در یک کلام بهترین گزینه برای پروژه‌های پرفشار در زمان محدود مثل تلکام.

فروشگاه خاجی مشتری کانون تبلیغاتی پرمون طرح
فروشگاه خاجی

طی چندین جلسه كه برای مشاوره و سناریو ارتباط داشتیم، اهمیت دادن و احترام گذاشتن به سلیقه مشتری بیش از هر چیز مهم‌ترین نكته به نظر می‌رسید.
ضمن اینكه در طی مدت فیلم‌برداری، كادر حرفه‌ای، بسیار صبور و خوشفكر “پرمون‌طرح” زحمت ساخت تیزر رو متحمل شدن.
بر خودم لازم می‌دونیم، از تك تك عوامل ساخت تیزر كه در تمام این مدت درخواست‌های ما رو با آرامش كامل بررسی كرده و پاسخگو بودند تشكر می‌کنیم و براشون آرزوی موفقیت هر چه بیشتر داریم.
مدیر روابط عمومی فروشگاه خاجی

لوگو ریل پرداز سیر از مشتریان آژانس تبلیغاتی پرمون طرح
ریل‌پرداز سیر

اگر تمایل به یک کار حرفه‌ای و بدون استرس دارید چاره‌ای جز همکاری با پرمون‌طرح نیست. به نظر ما، کار خوب و به موقع می‌خوای، جوابت پرمون طرحه. برای ما که همیشه اینطوری بوده.
پرمون‌طرحی‌های عزیز؛ متشکرم
مدیر حوزه‌ی مدیرعامل و سرپرست روابط عمومی

لوگو دومینو از مشتریان آژانس تبلیغاتی پرمون طرح
دومینو

یکی از تجربه‌های خوب دومینو همکاری با پرمونی‌های دوست‌داشتنی بود. یک گروه همدل‌، صمیمی و حرفه‌ای، درست مثل یک خانواده، که با خیال راحت می‌تونستیم بهشون اعتماد کنیم.
مدیر روابط عمومی شرکت دومینو

لوگو ایرتویا از مشتریان شرکت تبلیغاتی پرمون طرح
ایرتویا

پرمون‌طرح با بچه‌های پرانرژی، مسئول و کار بلد که در طول دوره‌ای که من افتخار آشنایی با مجموعه رو دارم اینطوری بگم که راضیم.
آقای امانی مدیری که همپای پرسنل زحمت می‌کشه.
اقای فرشاد مقدم/مدیر هنری تویوتا

لوگو ایران کارت از مشتریان کانون تبلیغاتی پرمون طرح
ایران‌کارت

بدین‌وسیله مراتب قدردانی و سپاس پروژه ایران‌کارت را از حسن همکاری و زحمات بی‌شائبه شما و همچنن ایده‌های نوین و هوشمندانه‌تان که ما را به نحو احسنت در راستای نیل به هدفمان یاری نمود، اعلام نموده، برای‌تان در تمامی عرصه‌های زندگی آرزوی موفقیت و بهرمندی می‌نماییم.